KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413399
nr 1441 3399
Carl Delden
(f. 1906), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 23x31cm, yttermått inklusive ram: 27x36cm
Carl Delden, född 1906 i Söderköping, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:14:20
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr